THE RENEWAL OIL’İN KULLANIM YÖNTEMLERİNİ KEŞFEDİN

 

 

Cilt bakım rutininde minimalist ama etkin bir çözüm arıyorsan, The Renewal Oil’in çok yönlülüğü gerçeğine bayılacaksın. Üst üste birden fazla cilt bakım ürünü kullanımını, minimalist bir cilt bakımı rutinine yöneltmek büyük bir değişim olacaktır. Bu değişim hem zaman hem de paradan tasarruf etmeni sağlatmanın yanısıra birçok avantaj da sunacaktır.

 

Düzgün bir cilt bakım rutininin işe yaraması için zamana ihtiyaç olduğunu ve düzenli kullanımın önemini hepimiz biliyoruz. Çok adımlı rutinlerle aynanın karşısında sabah akşam geçirdiğimiz uzun zamanlar, bir süre sonra zor gelip rutinimizi aksatmaya neden olabiliyor. Minimalist bakımın bu noktada değeri daha da büyüyor. Tek bir ürünü kısa zamanda rutinine bağlayarak, muhteşem sonuçlara ulaşabilirsin.

 

Cildin doğal dengesini bozmadan, ihtiyaçlarını anlayarak uygun ürünler geliştiren Esthebella’nın The Renewal Oil’ini sabah ve akşam temizlenmiş cilde yüz, göz çevresi, boyun ve dekolte bölgesinde serum ve nemlendirici yerine kullanman yeterli.

 

Organik ve %100 doğal içeriği ile cildin ihtiyaçlarını karşılayarak, kaybettiği ışıltıyı, canlılığı ve gençliği geri kazandırmada vazgeçilmezin olacak kadar da iddialı.

 

 

Cilt bakımında güzellik ve hazzın elele gittiği bilinci ile tasarlanan The Renewal Oil’in kalbinde organik değerli 6 farklı yağ yer alır. Ürünün imza bileşeni nadir ve çok değerli bir cilt bakım yağı olan Nopal Kaktüsü tohumu yağıdır. Nopal Kaktüsü Sahra Çölü’nün zor koşullarında bile varlığını sürdürebilen, gerçek bir uzun ömür fenomenidir. Hayatta kalabilme yolunda geliştirdiği başarısının sebebi olan biyoaktiflerin cilde yansımasının potansiyelini keşfederek, cildinde güçlü bir deneyimin keyfini çıkartabilirsin.

 

The Renewal Oil içeriğindeki Nopal kaktüsü yağı cildinizi yeniler ve eksiksiz bir yaşlanma karşıtı bakım sunar. Cilt bariyerini güçlendirerek cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Çevresel faktörlere karşı eksiksiz koruyucu etkisi ile, cildin yapıtaşları olan kolajen, elastin ve hyaluronik asit sentezini artırmaya yardımcı olur. Cilde ilk kullanımdan itibaren farkedilir bir ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırır. The Renewal Oil’de bulunan Nopal Kaktüsü yağının etkisini cilt üzerinde yükselten diğer yağlar ise; besleyici özelliği ile Jojoba, arındırıcı özelliği ile Aynısefa çiçeği, anti-aging etkinliği ile bilinen Tatlı Badem, cilt lekelerine savaş açan Kuşburnu ve yenileyici özelliği ile de Avokado yağıdır. The Renewal Oil’in içeriğindeki tüm yağlar, organik olup, soğuk sıkım yöntemi ile elde edilmiştir.

 

 

UYGULAMA ÖNERİSİ

 

Sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulayabilirsiniz.

Parmaklarınıza yeterli miktarda ürünü alın; yüz, göz çevresi, dudak, boyun ve dekolte bölgesine yavaşça bastırın.

Dairesel ve yukarı doğru hareketlerle nazikçe masaj yapın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#Tüm cilt tiplerinde anında beslenmiş, nemlenmiş ve ışıldayan bir cilt sağlar. Sabah ve akşam cildini temizledikten sonra The Renewal Oil’i kullan ve gün boyu cildinin neme doygun ve ışıl ışıl olmasını sağla. Gün içerisinde ihtiyaç duydukça cildini tazelemek ve rahatlatmak için de kullanabilirsin.

 

#Kusursuz yaşlanma karşıtı ve yenileyici etki için. Daha genç bir cilt için zamanın cildin üzerindeki etkilerine karşı, yaşlanma karşıtı fayda sunar. Cildin yapıtaşları olan kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini hızlandırarak, yüzün yeniden şekillenmesini sağlar. Kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır ve yüz ovalini toparlar. Cilt tarafından kolayca emilen yapısı ile derinlemesine nemlenmiş, yoğunluğunu geri kazanmış ve yenilenmiş ipeksi bir yapı kazandırır.

 

#Leke görünümünü azaltmak için. Ciltteki hiperpigmentasyonu hafifletir. Koyu lekelerin görünümü üzerinde etkili olup, yeni leke oluşumuna karşı koruyucudur. Cilt tonunu eşitler. Cildin ışıltısını artırarak, cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

 

#Yağlı ve akne eğilimli cildin, yağ üretimini sakinleştirmek için. Cildin yeterli yağ salınımını kontrol altında tutmak için cildi kurutmadan ve soymadan hassas bir bakım yapmak önemlidir. Cildin kuruması ya da soyularak koruyucu tabakanın kaldırılması, cilt için bir tehlike sinyali oluşturur ve cilt normalden daha fazla yağ salgılamaya başlar. Bunun sonucunda istenmeyen parlaklık ve komedon oluşumu kaçınılmazdır. Organik bitkisel yağlar ile formulize edilen The Renewal Oil uygulaması; cilde yeterli yağ varlığının mesajını vererek, cildin daha fazla yağ üretmesini baskılar. Cildi dengeli bir duruma getirir, cildi rahatlatır, esnek ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Cildi kurutmadan ya da hassaslaştırmadan yağ üretimini dengeleyerek, akne oluşumunun ve istenmeyen parlamanın önüne geçer. Antimikrobiyal ve anti-inflamatuar özellikteki The Renewal Oil, akne oluşumunun engellenmesinde ve akne izlerinin tedavisinde de destek sağlar.

 

 

#Göz çevresi bakımı için. Narin bir bakım isteyen göz çevresindeki çizgilere, sıkılık kaybına ve torbalanmaya karşı ideal bir üründür. İçeriğindeki K Vitamini gözaltı morluklarında etkilidir. Göz çevresine aydınlık ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Mimik hareketleri ve çevresel faktörlerin etkisi ile zamansız oluşan yaşlanma etkilerini azaltarak; göz çevresinin sıkılaşması ve ince çizgilerin açılmasına yardımcı olur.

 

 

#Boyun ve dekolte bölgesini güçlendirmek için. Sıkılaştırıcı, çizgi açıcı ve elastikiyet kazandırıcı özelliği ile narin boyun ve dekolte bölgesine özel bir bakım sunar.

 

 

#Makyajın kusursuz bir şekilde sabitlenmesi, cilt tonunun eşitlenmesi ve aydınlık bitişli bir görünüm için makyaj bazı olarak. The Renewal Oil’i ten makyajına başlamadan önce cildine uygulayıp biraz bekle ve sonra fondötenini uygula. Cildinin pürüzsüzlüğünün arttığını ve  gün içinde fondöteninin dağılmadan sabit kaldığını deneyimleyeceksin.

 

 

#Ruj öncesi dudak bakımı için. The Renewal Oil’i özellikle mat rujlarını uygulamadan önce dudaklarına sürerek, dudaklarının nemli kalmasını ve gün boyu rujun çizgilere dolmadan kusursuz görünümünü sağlayabilirsin.

 

 

#Güneş sonrası bakımı için. Güneşlendikten sonra kuruyan cildini nemlendirmek, bronz teninin ışıltısını koruyabilmek ve Güneş’in zararlı etkilerini iyileştirmek için kullanabilirsin. Rutin bir uygulama ile cildini yatıştırmış, ipeksi ve ışıl ışıl parlayan bronzluğu daha uzun süreli sağlayabilirsin.

 

 

#Erkekler için traş sonrasında yatıştırıcı olarak. Günlük bakım rutininde sabah ve akşam temiz cilde uygulanmasının yanısıra; içeriğindeki yoğun nem sağlayan yağlar ile tıraş sonrası kuruyan cildin nem doygunluğunu artıracak, cildin yenilenmesine destek olacak ve cildi yatıştırıcı etki gösterecektir.