SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil’i benzersiz kılan nedir?

 

Esthebella The Renewal Oil, cilt bakım rutininizdeki diğer tüm ürünlerin yerini alan devrim niteliğinde doğal bir cilt bakım ürünüdür. (Göz çevresi, yüz, dudak, boyun ve dekolte bölgesinde serum ve nemlendirici olarak gece gündüz kullanın.) *Yağ uygulamasının ardından güneş koruyucu kullanılmasını önemle tavsiye ederiz.

 

%100 USDA sertifikalı organik, sürdürülebilir kaynaklı, yüksek saflıkta, soğuk preslenmiş Nopal Kaktüsü Yağı ve CConcantrate ile üretilen Esthebella The Renewal Oil her yaştan, kadın ve erkek, tüm cilt tiplerine fayda sağlar. Ürüne büyüleyici etki kazandıran en önemli aktifimiz ‘’Çölde Bile Kendini Yenileyebilen’’ Nopal Kaktüsünün tohumundan elde edilen, Dünya’daki en değerli cilt bakım içeriklerindendir. Yalnızca bir litre kaktüs tohumu yağı elde etmek için bile bir milyon tohuma gerek vardır ve bu bir litre yağ, 1 ton Nopal Kaktüsü meyvesinden ancak 36 saatlik zahmetli bir el emeği sonucu üretilmektedir.

 

Esthebella The Renewal Oil vegan dostu, hayvan testlerine karşı, soğuk preslenmiş ve organik bitkisel yağlar ile su, alkol, silikon, paraben, sülfat, ftalat, yapay renk, koku veya boya içermeden formüle edilmiştir. Nadir organik yağlarımız rafine edilmemiştir ve yenilenme hissi uyandıran kokusu esansiyel doğal yağlar ile kazandırılmıştır.

 

 

 

 1. Doğal cilt bakımı neden önemlidir?

 

Esthebella olarak güzel bir cilde ulaşma yolculuğunuzun, sağlığınıza zarar vermek zorunda olmadığına inanıyoruz. Cildiniz en büyük organınızdır ve cildinizin bakımı için uyguladığınız herşey tüm vücudunuzu etkiler. Örneğin; paraben alerjendir ve cilt tarafından emildiğinde kana karışarak hormon üretimine dahil müdahale eder. Cildinize uygulayacağınız zararlı sentetikler solunum sorunlarıyla da bağlantılıdır. Sert kimyasallar cildinizin uzun vadede sağlığını mikrobiyal düzeyde olumsuz olarak da etkileyebilir.

 

Cildinizi tanıyabileceği bitki bazlı ve saf malzemelerle beslediğinizde, canlı, genç ve sağlıklı potansiyelini ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

 

 1. Doğal cilt bakım ürünleri etkili midir?

 

Kusursuz bir cilde sahip olmak için zararlı sentetik kimyasallara ihtiyacınız yok. Cildiniz doğanın bir ürünüdür ve onu desteklemek için Dünya’nın en iyi kaynaklarından elde edilen malzemelerden daha akıllıca tasarlanmış bir şey yoktur.

 

Esthebella The Renewal Oil’de etkinliği bilimsel çalışmalarla desteklenen %100 doğal ve organik içerikleri büyük bir titizlikle seçiyor, cildinizin ihtiyacı olan doğal bakımı en saf hali ile sunuyoruz.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil içeriğinde koruyucu kullanıyor musunuz?

 

Hayır, ürünümüz yapay koruyucu içermemektedir.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

 

Hayır, hayvan testi yapmıyoruz ve de formüllerimizde hayvansal içerikler kullanmıyoruz.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil vejetaryen ve veganlar için uygun mu?

 

Evet, ürünümüz vegan dostudur.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil hamilelik ve emzirme döneminde güvenli midir?

 

Evet. Esthebella The Renewal Oil hamilelik ve emzirme döneminde kullanım için güvenlidir. Yine de hamilelik veya emzirme döneminde herhangi bir cilt bakım ürünü kullanımına başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı öneririz.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil cildimde alerjik reaksiyona sebep olur mu?

 

Esthebella The Renewal Oil doğal içeriklerle tasarlanmıştır ve bu doğal içeriklere cildinizin tepki verme olasılığı çok düşüktür. Yeni bir cilt bakım ürünü kullanmaya başlamadan önce bilek içinde bir yama testi yapmanızı ve özel bir tedavi uyguluyorsanız da doktorunuza danışmanızı öneririz.

 

Ürünümüzün içeriği hakkında detaylı bilgi almak için, bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil hangi cilt tipi için uygundur?

 

Tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil içeriğinde neler vardır?

 

Esthebella The Renewal Oil 6 farklı mucizevi yağın özel harmanıdır. Organik Nopal Kaktüs tohumu yağı ile C5 Concentrate olarak adlandırdığımız Tatlı Badem Yağı, Jojoba Yağı, Aynısefa Çiçeği Yağı, Kuşburnu Yağı ve Avokado Yağını birarada içermektedir.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil içeriğindeki yağları nerden tedarik ediyorsunuz?

 

İçeriğimizdeki malzemelerin tedariği Fas, Almanya ve İngiltere’den sağlanmaktadır.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil içeriğindeki yağlar ne işe yarar?

 

Nopal Kaktüs Yağı: İçeriğindeki Linoleik Asit, E & K Vitamini, Çinko Minerali, Fitosteroller ve Polifenoller ile sağlıklı hücre üretimini ve döngüsünü uyarır. Yaşlanma etkilerinin azaltılmasına yardımcı olur. Cildin elastikiyetini artırarak, kollajen üretimini destekler. Cildi aydınlatır ve cilt tonunu eşitler. Cilt bariyerini koruyarak, ciltte su kaybını azaltır ve yüksek nemlendirici etki sağlatır. Gözeneklerin sıkılaşmasına, akne lezyonlarının kızarıklığını ve iltihaplanmasını azaltmaya yardımcı olur. Gözaltı morluklarının görünümünün azaltılmasına ve kazayağı bölgesindeki kırışıklıkların hafiflemesine yardımcı olur. Güneş kaynaklı hiperpigmentasyonu hafifletir. Cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

 

Tatlı Badem Yağı: Anti aging denildiği zaman akla gelen en önemli bitkisel yağlardandır. Cildi yeniler ve yumuşatır. Özellikle Güneş hasarlı ciltlerdeki ince çizgilerin ve yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olur. Cildinize nemi hapsederek kuruluğa bağlı cilt yaşlanmasının önüne geçer. Cildinizi ölü hücrelerden arındırarak, daha pürüzsüz bir görünüme ulaşmasını sağlar. İçeriğindeki E Vitamini ve Omega-6 esansiyeli ile gözaltındaki koyu halkaların belirginleşmesine neden olan dehidrasyonu önler.

 

Jojoba Yağı: Cildimizin salgıladığı sebum maddesine benzerlik göstermesi ile bilinen cilt bakım ürünlerinin başkahramanıdır. Cildi besleyici özelliği çok yüksek olan Jojoba yağı, cilt yaşlanmasının önüne geçer ve cildin elastikiyetini artırarak sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildin yağ üretiminin dengelenmesine katkıda bulunması ve anti mikrobiyal etkisi ile akne oluşumunun önüne geçebilmektedir.

 

Avokado Yağı: Zengin antioksidan ve Omega-3 kaynağı olan Avokado yağı, kuru ve yaşlanmakta olan ciltlerin kurtarıcısıdır. Cildi derinlemesine nemlendirirken, ince çizgileri giderir ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca akne, siyah nokta, egzama ve iltihaplanma tedavisinde yardımcı rol üstlendiği de bilinmektedir.

 

Kuşburnu Yağı: İçerdiği yüksek A vitamini ile yaşlanma etkilerini önlemede ve leke karşıtı bakımda tercih edilir. Yüksek antioksidan etkisi ile ciltten toksinlerin atılmasında ve kollajen üretiminin desteklenmesinde görev alır. Cildinizin daha canlı ve sıkı görünmesi ile nemli kalmasına yardımcı olur.

 

Aynısefa Çiçeği Yağı: Cildi toksinlerden arındırarak yepyeni bir tazelik hissi sunmaya yardımcı olur. Akdeniz’in tüm canlılığını üzerinde taşıyan, parlak sarı ve turuncu rengi ile enerji saçan bu bitkinin içeriğinde triterpen saponinler, flavonoidler ve karotenoidler bulunur. Antioksidatif bu içeriği sayesinde, hücre yenilenmesini düzenler, kolajen ve elastin sentezini güçlendirir. Doğal yaşlanma sürecini yavaşlatır. Cilde ipeksi bir his ve yumuşaklık kazandırarak, cildi besler ve nemlendirir. Cilt hassasiyetini ve kızarıklıklarını sakinleştirmede etkilidir. Ciltteki yaralarının iyileşmesinde önemlidir. Cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil’i nasıl kullanmalıyım?

 

En iyi sonuç için sabah ve akşam temizlenmiş cilde Esthebella The Renewal Oil kullanın. Avuç içinize aldığınız birkaç damla yağı yüz, göz çevresi, dudak, boyun ve dekolte bölgesine parmak uçlarınız ile masaj yaparak uygulayın. Avucunuzda kalan yağı da saçınızın uçlarına uygulayın.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil’i diğer ürünlerle birlikte kullanabilir miyim?

 

Esthebella The Renewal Oil’i kullandıktan sonra, tek kullanmak isteyeceğiniz ürün olacağını düşünüyoruz. Ancak; mevcut cilt bakım rutininizin etkinliğini artırmak için diğer ürünlerinizle birlikte de kullanabilirsiniz. Serum, göz kremi, yüz ve vücut nemlendiricilerinizin içeriğine, uygulama esnasında bir damla ekleyebilirsiniz. Makyajınızda parlak bitişli fondöten görünümü için, fondöteninize birkaç damla Esthebella The Renewal Oil damlatmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil’i kullanmaya başladıktan ne kadar sonra sonuçları görmeye başlayacağım?

 

Esthebella The Renewal Oil kullanıcıları ilk andan itibaren ciltlerini farklı hissetmeye başladıklarını söylüyor. Ürünü kullandıktan sonra cilt, gözle görülür bir şekilde pürüzsüz, parlak, nemli ve sağlıklı görünür. Cildin yaşlanma, akne veya hormonal dalgalanmaların neden olduğu hiperpigmentasyon gibi uzun vadeli ihtiyaçları var ise; sonuç için uzun süreli kullanım gerekebilir. Düzenli kullanıma devam ettikçe cilt sağlığınız gelişmeye devam edecektir.

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil kullanmanın uzun dönemde faydaları nelerdir?

 

Güzel, sağlıklı ve genç bir cilt görünümü.

 

Esthebella The Renewal Oil’in içeriğindeki organik yağların nemlendirici ve yenileyici özelliği çok güçlüdür. Linoleik asit bakımından zengin olan Nopal Kaktüs tohum yağının nemlendirme gücü o kadar kuvvetlidir ki; kuru çöl ortamında bile hayatını idame ettirmesi ile etkisini kanıtlar. Nopal Kaktüs yağının yanısıra formülde kullanılan diğer yağlar ile de cilt üzerindeki mucizevi etkisini yükseltir. Besleyici ve yüksek antioksidan etkileri ile bilinen Jojoba, Kuşburnu, Aynısefa Çiçeği, Tatlı Badem ve Avokado Yağları ile harmanlanmış Esthebella The Renewal Oil kapsamlı yaşlanma karşıtı etki sunar. Kırışıklık görünümünü azaltır, cilde daha sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.

 

 

 1. Esthebella The Renewal Oil’i erkekler de kullanabilir mi?

 

Evet. Esthebella The Renewal Oil erkeklerin günlük bakım rutinlerinde de, tüm cilt tiplerine uygundur. Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda tıraş sonrası tahrişe uğrayan cildiniz için de vazgeçemeyeceğiniz ürününüz olacaktır. İçeriğindeki yoğun nem sağlayan yağlar ile tıraş sonrası kuruyan cildin nem doygunluğunu artıracak, cildin yenilenmesine destek olacak ve cildinizi yatıştırıcı etki gösterecektir.