ÖDEME VE TESLİMAT

 

 

www.esthebella.com.tr internet sitesi APV SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE KOZMETİK TİCARET LTD. ŞTİ’nin resmi internet satış sitesidir. Bu kanal üzerinden yapacağınız alışverişlerde, tüm ürünlerin orijinalliği APV SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE KOZMETİK TİCARET LTD. ŞTİ garantisi altındadır.

 

 

Sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde banka, kredi kartı ve havale ile ödeme seçenekleri geçerlidir.

 

 

Havale ile yapılan alışverişlerde, siparişin kargoya teslim edilmesi için havalenin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu durumda havalenin onayının alındığı tarih ve saat, siparişin oluşturulduğu tarih olarak göz önüne alınacaktır. Havale siparişlerinizin 3 gün boyunca tarafınızdan onayı veya ödemesi ulaşamaması durumunda siparişiniz iptal edilmektedir.

 

 

APV SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE KOZMETİK TİCARET LTD. ŞTİ. siparişlerinizi sadece iş günleri içerisinde gönderir.İş günleri Pazartesi-Cuma olarak belirlenmiş olup,resmi tatilleri kapsamamaktadır.Tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir.

 

 

Siparişler genellikle 15:00’e kadar gerçekleştirildiğinde, aynı gün içerisinde işleme alınırlar. Siparişinizin gönderim süresi ürünün çeşidine, adres bilgilerine ve tercih edilmiş olan teslimat yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Yoğunluk seviyesine göre belli dönemlerinde teslimat süresi uzayabilir. Siparişiniz en geç 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve en geç 7 iş günü içerisinde teslim edilir.

 

 

Türkiye dışındaki noktalara sipariş alınamamakta ve gönderilememektedir.