YENİ TREND: MİNİMALİST CİLT BAKIMI

 

 

 

Çok adımlı rutinlerle aynanın karşısında sabah akşam geçirilen uzun zamanlar, bir süre sonra zor gelip rutinde aksaklıklara neden olabilmektedir. Çoğu kişi de bu uygulamalardan sonuç alamamaktadır. Ekonomik olarak zorlayıcı olduğu gibi daha iyisi bulunmaya çalışılırken cilde hasar da verilebilmektedir.

 

 

 

 

Cildimiz, üzerinde deneme yapılmayacak kadar değerlidir. Minimalist Cilt Bakımı sadece bir trend değil, yaşam tarzının bir parçasıdır. Cildimize ve doğaya verdiğimiz değeri göstermek için doğal cilt bakım ürünlerini kullanmak ve keşfetmek doğru bir karardır.

 

 

 

Az ama öz her zaman en iyisidir. Doğru cilt bakımı için doğru kozmetik seçimi yapmak sürdürülebilir bir dünya ve bilinçli tüketim için uygulanması gereken bir yöntem olmalıdır.

 

 

 

 

NEDEN MİNİMALİST CİLT BAKIMI ?

 

  • Hedef odaklı cilt bakımı: Cilt bakım rutininde istenen sonuç alınamadığı zaman, kişiler rutinlerine yeni ürün ve adımlar eklemeye başlar. Çoğu zaman da istenilen sonuç alınamaz ve kendi ciltlerinin sorunlu ya da kullandıkları ürünün etkisiz olduğunu düşünür. Birden fazla kullanımı ile çok amaçlı ve hedef odaklı ürün kullanımı kişiyi çözüme ulaştıracaktır.

 

  • Zaman ve para tasarrufu: Çok adımlı cilt bakım rutinlerindeki birden fazla ürün kullanımını minimalist cilt bakım rutinine yöneltmek, aynanın karşısında geçen zamanı kısaltacak ve harcanan paradan tasarruf ettirecektir.

 

  • Daha az ürün kullanım bilinci benimsenerek, daha az atık ve sürdürülebilir tüketim farkındalığı kazanılacaktır.

 

 

                       

Cilt bakım rutininde minimalist ama etkin bir çözüm için; çok yönlülük gerçeği ile The Renewal Oil

 

 

 

Esthebella The Renewal Oil, cilt bakım rutininizdeki diğer tüm ürünlerin yerini alan devrim niteliğinde doğal bir cilt bakım ürünüdür.

(Göz çevresi, yüz, dudak, boyun ve dekolte bölgesinde serum ve nemlendirici olarak gece gündüz kullanın.)